fbpx
Myslivecký spolek STUPAVA Dolní Bojanovice

Kroužek v ZOO Hodonín 15.1.2022

Fotky zde: https://photos.app.goo.gl/k6jqbr7aDGNQrEa16

Dnes jsme si zajeli autobusem do Hodonínské zoologické zahrady, kde jsme měli objednanou komentovanou exkurzi s místní paní s ošetřovatelkou. Bylo to pro všechny velmi poutavé, zvlášť když byla ZOO téměř liduprázdná a mnohá zvířata se teprve probouzela „na snídani“. Stihli jsme projít vše co bylo v tomto čase k vidění a ještě bychom určitě rádi zůstali déle. Také jsme se toho o jednotlivých zvířatech spoustu dozvěděli.

Věděli jste například, že africkým antilopám, žijícím v Hodonínské ZOO, díky zimě naroste zimní srst, i když se jim to ve volné přírodě doma v Africe nikdy nestane? A další podobné perličky…

Zakončili jsme oblíbeným táborákem již zase doma u myslivny.

Děkuji všem za podporu, pomoc, organizaci a účast! 😉

O. K.