fbpx
Myslivecký spolek STUPAVA Dolní Bojanovice

Brokové střelby děti do 15let – 5.9.2020

https://photos.app.goo.gl/F2TPng2KEj3yKtdv7

5.9.2020 jsme se staršími členy našeho mysliveckého nastartovali nový školní rok akcí s názvem Okresní přebor brokovnice dětí, který uspořádal Okresní myslivecký spolek z Hodonína na střelnici Pánov.

Jak již samotný název napovídá, šlo o střelbu z brokové kozlice (12/70) na letící asfaltové terče. Každý zúčastněný si zastřílel ca na 10 terčů. Nešlo tedy o žádné závody v pravém slova smyslu, ale spíše o vyzkoušení si opravdové lovecké zbraně, na střelnici, se vším všudy.

Počasí přálo, všichni si spokojeně zastříleli, někteří i pěkně trefovali a všichni závodníci dostali také občerstvení. Pro ty kteří se umístili na stupních vítězů byly nachystány krásné ceny a pro ostatní ceny útěchy.

Pořadatelům patří velký díky za zdařilou akci.

Děkuji všem za účast.

O.K.