fbpx
Myslivecký spolek STUPAVA Dolní Bojanovice

Den Země 2018 – ZŠ a MŠ na myslivně v Dolních Bojanovicích

 fotky zde

V pondělí 30. dubna jsme ve spolupráci se Základní a mateřskou školou Dolní Bojanovice uspořádali naučný + vzdělávací a snad i zábavný program v areálu myslivny. Na třech stanovištích se vystřídal celý první stupeň ZŠ a všechny děti MŠ. Stejně jako v loňském roce nám vyšlo krásné počasí.

Na prvním stanovišti, které měl na starosti František Prýgl ml. s kolegy z Hodonína, čekala děti ukázka práce s loveckými psy. 

Druhé stanoviště bylo vzdělávací, kde se děti formou otázek, předmětů i vystavených vycpaných zvířat dozvídaly základy myslivosti. Na starost je měli zkušení myslivci Klíma Hnidák a František Prýgl st..

A třetí stanoviště prověřilo všechny návštěvníky, jaké mají střelecké nadání 😉 U vzduchovek na ně čekali Jožka Vraňan, Peťa Kolařík a Ondřej Kaňa.

Všem zúčastněným přejeme aby si z dnešního dne odnesli co možná nejvíce pozitivního.

Obrovský dík pak směřuje ke všem zde jmenovaným, kteří se o hladký průběh akce postarali!

Ondřej Kaňa