fbpx
Myslivecký spolek STUPAVA Dolní Bojanovice

Rekonstrukce myslivny 2020

klikni…https://photos.app.goo.gl/ysG4AdzjzDK6GgiN9

Tak už je to tady!

Myslivci konečně opravili myslivnu. Pro nás myslivce to bylo skutečně náročné období, kdy jsme ve smyslu „ten umí to a ten zas tohle“ postupně krok za krokem opravovali a zvelebovali to, co naši předchůdci před pár desítkami let postavili.

Řečí čísel se nám podařily utratit všechny peníze, které jsme si od obce DB půjčili a naši členové strávili na opravě myslivny (akcích „Z“), která probíhala prakticky od 1.1.2020 do dnešních dnů, neuvěřitelných 2959 hod.

Samozřejmě jsme na to nebyli sami.

Především bych chtěl poděkovat všem členům našeho mysliveckého spolku za neuvěřitelný výkon (klobouk dolů), stávajícímu provozovateli Milanovi Esterkovi, který zapojil celou širokou rodinu a mistrům řemesel vodo, topo, elektro, obkladačům, malířům, tesařům, truhlářům, klempířům a dalším, kteří to s námi rozhodně neměli jednoduché. V neposlední řadě bych chtěl
poděkovat představitelům naší obce, že nám díky této půjčce umožnili tuto rekonstrukci. Věřím, že se rekonstrukce podařila a doufám, že bude myslivna sloužit jako skvělé zázemí pro myslivce i širokou veřejnost.

Z prvních dnů provozu to vypadá, že výborné pivo a kuchyně dokonale navazují na snahu začlenit myslivnu mezi fungující a živé objekty naší obce. Tímto Vás všechny zvu k nám na myslivnu (ale neplatím :-)).

Za MS Stupava Ing. Josef Vraňan, místopředseda