Myslivecký spolek STUPAVA Dolní Bojanovice

Výprava do přírody s dětmi z 1. třídy ZŠ Dolní Bojanovice

V úterý 24.1.2017 v 9:00 jsme se s dětmi i učitelkami 1.A a 1.B třídy vypravili do zimní přírody v rámci prvouky o naší přírodě.

Během bezmála dvouhodinové výpravy si děti vyzkoušeli pozorování okolí, poznávání přítomnosti zvěře podle stop které zanechala, určování a stáří stop, myslivecké zařízení – zásyp, slanisko a vyzkoušeli si i přikrmování.

Během výpravy jsme dětem zodpověděli nespočetně otázek a moc je tímto chválíme, že jsou vnímavé a ohleduplné k přírodě.

Odkaz na školní zprávu: ZDE 🙂

Na závěr jsme dětem zadali úkol, aby nakreslily obrázky s mysliveckou tématikou, které budeme dávat na žádost našeho předsedy na letošní výstavu trofejí, pořádanou OMS Hodonín.

Děkujeme za spolupráci paním učitelkám: Mgr. Evě Králíkové a Mgr. Kristině Poláškové