fbpx
Myslivecký spolek STUPAVA Dolní Bojanovice

Výroční schůze 15.3.2019

pro prohlížení dalších fotek rozklikni obrázek

Dne 15.3.2019 v pátek proběhla tradiční myslivecká Výroční schůze. Zúčastnili se jí všichni současní členové našeho spolku. Dále pozvání přijali a na schůzi se dostavili vážení hosté místostarosta obce Tomáš Makudera a předseda honebního společenstva Josef Komosný.

Po rekapitulaci uplynulého roku, vyjádření zástupců jednotlivých komisí a představení plánu na nadcházející období, byl tento slavnostní večer zpestřen pasováním dvou nových členů, kterými se tímto stali Ing. Josef Vraňan a Ing. Ondřej Kaňa.
Dále také proběhlo dekorování stávajících členů za věrnou práci pro spolek a to Ing. Václava Pospíšila, Pavla Lekavého ml., Jana Bílíka, Tomáše Makudery a Pavla Möseho.

Pomyslnou třešničkou na dortu byla vynikající večeře z rukou Jiřího Imricha a Petra Kolaříka, kterým za to patří velký dík!